Podziękowania, życzenia, wiersze, rymowanki okolicznościowe

Teksty na zamówienie

Piszemy teksty i wiersze na zamówienie dla klientów indywidualnych, a także wydawnictw, agencji reklamowych, ślubnych i eventowych. Naszą ofertę kierujemy także do firm, szkół, teatrów oraz artystów scenicznych. Oferujemy, cieszące się ogromną popularnością, podziękowania pisane wierszem, w tym podziękowania dla rodziców, gości, nauczycieli, dyrektorów, szefów, itp. Piszemy rymowane życzenia i wiersze okolicznościowe, rocznicowe, rymowanki na różne okazje. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Teksty na zamówienie

W jaki sposób realizujemy usługę pisania podziękowań, życzeń i wierszy na zamówienie?

Szczegółowe informacje, które otrzymujemy od osób zamawiających teksty, umożliwiają nam zrozumienie oczekiwanych intencji, nastrojów, emocji oraz innych aspektów przekazu, które mają być zawarte w określonych słowach. Pozwala nam to odpowiednio skonstruować strukturę tekstu i zawrzeć w nim najistotniejsze elementy. Przywołane wydarzenia, osoby i miejsca, z którymi wiążą się pozytywne wspomnienia i silna emocjonalność, sprawiają, że tekst staje się osobisty, personalny i oryginalny. Nasze wiersze piszemy estetycznym, przyjemnym w odbiorze, językiem. Są rytmiczne, melodyjne i zharmonizowane. Posiadają silny ładunek emocjonalny, przeplatany z lekkością i humorem. Stosujemy wyszukane, choć nienachalne środki stylistyczne, aby przekaz był głęboki, ale łatwy w odbiorze. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie z osobą zamawiającą tekst, aby w pełni dostosować jego formę, treść i przekaz do określonych potrzeb i oczekiwań.

Podziękowania i życzenia na zamówienie – szczegóły naszej oferty

Oryginalne, spersonalizowane podziękowania oraz życzenia pisane wierszem lub prozą, cieszące się niesłabnącą popularnością. Znajdują szerokie zastosowanie przy okazji ślubów, rocznic, jubileuszy i innych uroczystości, wymagających szczególnego uhonorowania określonych osób lub wydarzeń. Są wyjątkowe, zapadają głęboko w pamięć, a utrwalone w formie drukowanej lub cyfrowej – stają się niepowtarzalną i oryginalną pamiątką, do której wraca się przez lata. Nawiązując do miejsc, faktów i osób najistotniejszych, stają się przyczynkiem do wielu, bezcennych wspomnień. Przedstawiamy ofertę życzeń i podziękowań pisanych na indywidualne zamówienie:

Podziękowania

Podziękowania dla rodziców, gości, nauczycieli, szefów i dyrektorów, a także za współpracę. Tekst pisany wierszem lub prozą.

Zobacz ofertę

Życzenia

Życzenia urodzinowe, imieninowe, świąteczne, ślubne i okolicznościowe. Tekst pisany wierszem lub prozą, na indywidualne zamówienie.

Zobacz ofertę

Rymowanki, wiersze okolicznościowe i inne formy literackie

Piszemy wiersze i okolicznościowe rymowanki, scenariusze teatralne pisane wierszem, zagadki rymowane oraz bajki na indywidualne zamówienie. Tworzymy również rymowane teksty do komercyjnych zastosowań poświęcone określonym produktom lub usługom (reklamy tv, spoty radiowe). Gwarantujemy sprawną, szybką i bezproblemową realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Współpracujemy z agencjami reklamowymi i eventowymi, wydawnictwami oraz domami produkcyjnymi.

rymowanki

Rymowanki i wiersze na zamówienie

Rymowanki oraz wiersze pisane na temat wskazany przez klienta. Teksty okolicznościowe i rocznicowe, a także wiersze o charakterze komercyjnym do zastosowań w mediach.

bajki wierszem pisane

Bajki na zamówienie

Dłuższe, wierszowane utwory w oparciu o opowiadania z literatury, rysunki, ilustracje lub inną, wskazaną przez klienta tematykę. Oferta skierowana głównie do wydawnictw dla dzieci.

rymowane scenariusze

Scenariusze teatralne

Rymowane scenariusze pisane w oparciu o określone utwory literackie lub tematykę zadaną przez klienta. Oferta skierowana do reżyserów oraz instruktorów teatralnych.

rymowane zagadki

Rymowane zagadki

Rymowane gry i zabawy z walorem edukacyjnym, przeprowadzające uczestników przez określone miejsca i lokacje. Uczestnicy rozwiązują po drodze szereg zagadek, aby z sukcesem ukończyć zabawę.

Jak zamówić podziękowania, życzenia, wiersze, lub inny, dowolny tekst?

Wystarczy wysłać nam najważniejsze informacje dotyczące danego zamówienia. Opisać jego kontekst oraz oczekiwaną długość i formę tekstu. Dokonamy wstępnej wyceny i określimy przewidywany czas realizacji usługi. Jeśli nasze warunki spotkają się z Państwa akceptacją, poprosimy wówczas o wszelkie, niezbędne szczegóły, potrzebne do realizacji zlecenia i pozostaniemy w stałym kontakcie aż do zakończenia pracy nad tekstem.