Teksty piosenek i wiersze na zamówienie

Teksty piosenek, wiersze okolicznościowe, rymowanki, itp.
Teksty literackie na zamówienie

Piszemy teksty piosenek, wiersze okolicznościowe, teksty komercyjne, rymowanki dla dzieci i dorosłych, rymowane scenariusze, bajki i inne teksty literackie na zalecenie. Szczere zamiłowanie do słowa – jako niewyczerpanej formy ekspresji twórczej oraz doświadczenie warsztatowe wynikające z napisania niezliczonej ilości tekstów (piosenek, wierszy, bajek, scenariuszy, itp.) pozwalają nam sprawnie realizować wszelkie, stawiane przed nami, oczekiwania.

Opisz nam dokładnie wszelkie wytyczne, które określają Twoje wymagania dotyczące tekstu. Oczekiwaną formę, temat, nastrój czy też określony kontekst. Jeśli zaistnieje taka potrzeba - zwróć uwagę na szczegóły, które uczynią tekst niepowtarzalnym, osobistym, Twoim. To Twoje emocje, Twoja historia i Twoje słowa. My im tylko nadamy określony kształt i formę.

Jako, że nie jesteśmy w stanie zamieścić na stronie wszystkich naszych prac, obejmujących także rymowane scenariusze, bajki i inne dłuższe formy – prezentujemy kilka wybranych tekstów.
Przykłady te nie wyczerpują naszych możliwości, więc jeśli nie znajdziesz wśród nich interesującej Cię formy – to wcale nie znaczy, że nie możemy jej dla Ciebie zrealizować.