O nas

PAWIX MUSIC

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
Od kilkunastu lat rozwijamy naszą ofertę edukacyjną i produkcyjną, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie
Doświadczenie w edukacji

Niemal 20 lat w branży edukacji muzycznej pozwoliło nam wypracować najefektywniejsze metody i techniki przekazywania wiedzy.

Doświadczenie w produkcji muzycznej

Setki skomponowanych i wyprodukowanych utowrów muzycznych pozwoliły nam nabyć doświadczenie i umiejętności, które chętnie wykorzystamy w pracy nad muzyką dla Ciebie.

Wykształcenie

Odpowiednie wykształcenie – zarówno muzyczne jak i pedagogiczne, poparte wieloletnim doświadczeniem - pozwala nam skutecznie realizować naszą ofertę edukacyjną i produkcyjną.

Innowacyjność i rozwojowość

Stale rozwijamy nasze zaplecze sprzętowe i programowe, doskonalimy nasze umiejętności, poszukujemy nowych rozwiązań w dziedzinie edukacji i produkcji muzycznej.

Zaangażowanie

Bezkompromisowo dbamy o najdrobniejsze detale wsłuchując się dokładnie w określone potrzeby klienta. Dla nas Twój projekt jest równie ważny, jak dla Ciebie.

Terminowość

Zawsze realizujemy naszą pracę w ustalonym z góry terminie. Jeśli moglibyśmy nie zdążyć – wtedy nie podejmiemy się takiego zlecenia.

Kilka słów na temat historii Pawix Music...

Firma Pawix Music została utworzona w 2006 roku, jako Studio Piosenki oraz Studio Kompozycji i Produkcji Muzycznej. Od samego początku podstawą działalności firmy była szeroko rozumiana edukacja muzyczna, obejmująca lekcje śpiewu oraz indywidualną naukę gry na instrumentach muzycznych. W 2014 roku włączyliśmy do naszej oferty stacjonarne kursy produkcji muzycznej, na których obecnie, obok Studia Piosenki, koncentruje się nasza działalność edukacyjna. Od niedawna oferujemy także możliwość przeprowadzania kursów i szkoleń online.

Równolegle rozwijaliśmy naszą ofertę produkcyjną. Stworzyliśmy kilkadziesiąt autorskich piosenek, z których wiele nagrodzono podczas konkursów i festiwali. Współpracując z licznymi domami producenckimi zrealizowaliśmy muzykę do wielu produkcji filmowych – filmów reklamowych, korporacyjnych, szkoleniowych, animowanych, itp. W roku 2015 rozpoczęliśmy tworzenie własnego banku muzyki produkcyjnej, którą udostępniamy za pośrednictwem naszej strony MediaSound oraz portalu Audiojungle. Uzyskaliśmy tam status Elite Author i sprzedaliśmy jak dotąd ponad 8500 licencji. Obecnie łączymy pracę nad rozbudowywaniem naszego banku muzyki z komponowaniem oraz produkcją muzyki do filmów.

Miłosz Pawski - absolwent Studiów Muzycznych na Pedagogice Artystycznej, Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki rozrywkowej a także Krakowskiego Studium Realizacji Dźwięku. Kompozytor, producent oraz autor tekstów, z edukacją muzyczną związany od 1998r. Współzałożyciel Studia Piosenki Pawix Music, twórca Studia Kompozycji i Produkcji Muzycznej oraz Banku Muzyki Mediasound.
Jacek Pawski - współzałożyciel Studia Piosenki, instruktor wokalny, kompozytor i aranżer wielokrotnie nagradzanych piosenek dla dzieci i młodzieży, juror na wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach. Absolwent Kompozycji na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach.
Znajdź nas w sieci